| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Certificaat | ISO9001, CE |
|---|---|
| Gewicht | 220-650 kg |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Naam van het product | De sinaasappelschil grijpt vast |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik van graafmachines |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Materiaal | Q355MN |
| Geschikt | 1-50t Graafwerktuig |
| Kleur | Vereiste klant |
| Pakket | Houten Gevalverpakking |