| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 STUK |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Materiaal | 16Mn staal |
|---|---|
| Geschikt | PC120 Graafmachine |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Artikel 1 | Root Rake |
| OEM-producten | Avalideerbaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Certificaat | ISO9001 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Garantie | 3 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 |
| Toepassing | het laden en het lossen van schroot, afvalstaal, grond, grote steen etc. |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Capaciteit | 2.2M3 |
|---|---|
| legering | Met hoge weerstand |
| Type | stenen emmer |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30ton graafmachine |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
|---|---|
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Certificaat | ISO9001 |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Materiaal | Q355B, Q690D |