| Voorwaarde | Gloednieuwe |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Toepassing | het laden en het lossen van schroot, afvalstaal, grond, grote steen etc. |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| MOQ | 1 |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | aangepast |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Kwaliteit | van hoge kwaliteit |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
|---|---|
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Kleur | Op maat |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Kleur | aangepast |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
|---|---|
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Op maat |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Gewicht | 380-2250kg |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Sollicitatie | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Vier of Vijf Klauwen |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Grapple Attachment |
| Gewicht | 380-2250kg |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Grootte | Kleine/Middelgrote/Grote |