| Kwaliteit | Hoogwaardig |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Toepassing | Gewicht |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Model | 5Tones-30Tones graafwerktuig |
| Materiaal | Q355+Hardox+Wear-zichverzet tegen materiaal |
|---|---|
| kleur | Elke kleur |
| machine | Om het even welke Merken |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakket | standaard |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Certificaat | ISO9001 |
| Gewicht | 250-14500kg |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 250-14500kg |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Stroombron | Mechanisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | graafwerktuig Parts |
|---|---|
| Productnamee | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Gebruik | Lading |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Kleur | Geel |
| Toepassing | het laden en het lossen van schroot, afvalstaal, grond, grote steen etc. |
|---|---|
| OEM | Beschikbaar |
| MOQ | 1 |
| Poort | om het even welke havens in China |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | laad of maak zand of iets anders leeg |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | laad of maak zand of iets anders leeg |
| Grootte | Aangepaste Grootte |