| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Montage systeem | Geïntegreerd |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Snijkant | Versterkt |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Montage systeem | Geïntegreerd |
| Toepassing | uitgraving |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Garantie | 1 jaar |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Buitenaardse zware voertuigen |
|---|---|
| Steegbreedte | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Kleur van de handgreep | eisen van de klant |
| Toepassing | Openbaar vervoer, metro, luchthaven, winkelcentrum. |
| Materiaal | Metalen |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| Durability | High |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavation |
| Materiaal | Hoogsterkte staal |
|---|---|
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Maat | 0.25-4.3cbm/Aangepast |
| Montage systeem | Geïntegreerd |
| Garantie | 1 jaar |