| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
|---|---|
| Kleur | Cunstomized |
| Het machineleven | 50000 Bomen |
| Geschikt | 5-120t |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Productnaam | Emmertand |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Kleur | Geel |
| Type | Bouwvervangstukken |
| Deelnaam | Graafwerktuigemmer protecter |
| Product | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| garantie | 6 Maanden |
| Haven | GuangZhou/HuangPu/NanSha |
| Toepassing | Aanhangsel van de graafmachine |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 |
| Poort | Om het even welke Havens |