| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Naam van het product | Graafmachine HD Bucket Heavy Duty Bucket Factory Price Construction Machinery Parts Versterkte rots |
|---|---|
| Sleutelwoord | Steengas van de graafmachine |
| Merken | HT |
| MOQ | 1 set |
| Certificering | ISO CE |
| Naam van het product | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Aangepast |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Maak divers schoon |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Hardheid | HRC 50-53 |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 ton |
| Haven | Guanghzou/Huangpu/Nansha |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Kleur | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |
|---|---|
| Tanden | Sterke tanden |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Aangepast |
| Naam | Steengas van de graafmachine |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Gewicht | 220-1150kg |
|---|---|
| Kleur | Zwart/geel |
| Naam van het product | Graafwerktuig General Purpose Bucket |
| MOQ | 1 stuk |
| Capaciteit | 0.25-1.4cbm |