| Weight | 200-4500 Kg |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Material | High Strength Steel |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Mounting System | Integrated |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Voorwaarde | 100%new |
| Kleur | Klantgericht |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend Type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Productnaam | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| OEM | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Kleur | Klantgericht |
| Pakket | standaardpakket |
| Productnaam | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Kleur | Klantgericht |
| Pakket | standaardpakket |
| Toepassing | Opgraven, laden, enz. |
| Capaciteit | 3,4 kubieke meter |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |