| Eigenschap | Hoog rendement |
|---|---|
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Sleutelwoord | De Lift van de graafwerktuigmagneet |
| toepassing | Landbouwbedrijven, Huisgebruik, Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig/Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | beschikbaar |
| Productnaam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Type | Bouwvervangstukken |
| Materiaal | HARDOX400/500 |
| Kleur | Vereiste klant |
| Geschikt | 1t-50t graafwerktuig |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Type | Graafwerktuig Parts |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| toepassing | Mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Pakket | standaard Verpakking |