| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | De landbouwbedrijven, de MachinesReparatiewerkplaatsen, de Productieinstallatie, de Energie & de Mij |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25 |
| Toepassing | rots |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 |
| Haven | Om het even welke Havens |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Naam van het product | Graafwerktuig Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Weight | 700-1000kg |
|---|---|
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Color | Yellow, Black |
| Application | Excavator |
| Condition | New |
| Vorm | Clamshell |
|---|---|
| toepassing | uitgraving |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Gebruik | Bouw |
| Gewicht | 540-6150kg |
| Kleur | Klant vereist |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30tons |
| Kwaliteit | Van hoge kwaliteit |
| Garantie | 3 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | Voedsel & Drankfabriek, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bou |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 ton |
| Toepassing | Het ruwe werk |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Kleur | Geel/Zwarte |