| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
|---|---|
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Kleur | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |
|---|---|
| Naam | Steengas van de graafmachine |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Aangepast |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox400 |
| Gewicht | 280-4300 kg/op maat |
| kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig/Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | beschikbaar |
| kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig/Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | beschikbaar |
| Kleur | Op verzoek van de klant,blauw/zwart/oranje/grijs |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafmachine / Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig/Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | beschikbaar |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| Oem | Steun |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| Oem | Steun |
| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Graafwerktuig/Lader |
| Materiaal | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Beschikbaar |