| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Material | High Strength Steel |
| Gewicht | 700 tot 1000 kg |
|---|---|
| grootte | 10,0 m3 |
| Kleur | geel, zwart |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox450 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Steengas van de graafmachine |
|---|---|
| grootte | 10,0 m3 |
| Gewicht | 700 tot 1000 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox450 |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Name | Excavator Rock Bucket |
|---|---|
| Size | 1.0 M3 |
| Weight | 700-1000kg |
| Condition | New |
| Color | Yellow, Black |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
|---|---|
| Tanden | Sterke tanden |
| Grootte | 10,0 m3 |
| Gewicht | 700 tot 1000 kg |
| Naam | Steengas van de graafmachine |
| grootte | 10,0 m3 |
|---|---|
| Tanden | Sterke tanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 700 tot 1000 kg |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 |
| Haven | Om het even welke Havens |