| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355b+NM400 |
| Productnaam | Zware Rotsemmer |
| OEM | Beschikbaar |
| Type | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Rotsemmer |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+hardox400 |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Rotsemmer |
| Type | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| CertifiPCion | ISO9001/CE |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Voordeel | Concurrerend |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| GROOTTE | 2065*1310*1390mm |
| Levertijd | 7-15days |
| Merk | Het Merk van de douane |
| Materiaal | Q355+Wear-zichverzet tegen materiaal |
|---|---|
| Kleur | Als vereist uw |
| Gewichten | 1-20TON |
| OEM&ODM | Beschikbaar |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Kleinhandel, Const |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | graaf en scheid materialen met verschillende grootte, Multidoeluitgraving |
|---|---|
| Type | Skeletemmer |
| Voorwaarde | 100% nieuw product |
| Materiaal | Q355B |
| Emmercapaciteit | 0.2m3-2.1m3 |