| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Naam van het product | Graafwerktuig Tilt Bucket |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik voor graafmachines voor het bewerken van rotsen |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| type | Graafwerktuig Spare Parts |
| Materiaal | Q345B |
| Kleur | Blauw/Zwart/Oranje/het Grijze Verzoek van de klant, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
| Materiaal | Q345B |
| OEM | Beschikbaar |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Rotsemmer |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Graafwerktuiggehechtheid |
|---|---|
| Merknaam | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Geschikt Graafwerktuig | 20-40 ton |
| lengte | 811M |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |