| Capaciteit | 1.5cbm |
|---|---|
| Toepassing | Het Graafwerktuig van KOMATSU |
| Type | Op zwaar werk berekende Emmer |
| Materiaal | 16Mn legeringsstaal |
| OEM | Steun |
| Toepassing | Graafmachine / Lader |
|---|---|
| Type | Rotsemmer |
| Materiaal | Q355B/NM400/NM360 |
| Naverkoopservice | Videotechnische ondersteuning,Online-ondersteuning |
| Bucketcapaciteit | 0.1-3 cbm |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Kleuren | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox400 |