| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Kleur | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox400 |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Materiaal | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Gewicht | 280-4300 kg/op maat |
| Tanden | Sterke tanden |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Aangepast |
|---|---|
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 280-4300 kg/op maat |
| Naam | Steengas van de graafmachine |
| tanden | Tanden met hoge weerstand |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Kleur | Geel/Zwarte |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Kleur | Geel/Zwart of op verzoek van de klant |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 |
| Haven | Alle poorten |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig, Graafwerktuig/Lader, Lader, Bulldozer enz., Graafwerktuig in bijlage |
| Type | Het graafwerktuig Spare Parts, Rotsemmer, Graafwerktuig Bucket, Agro-Forestry Controlesysteem, Hout |
| Materiaal | Q345B, 400+Other-Merkennorm die Materialen dragen., Q345B+NM360, Legeringsstaal, Q345B/NM400/HARDOX |
| Oem | Steun |