| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Materiaal | Q355MN |
| Geschikt | 1-50t Graafwerktuig |
| Kleur | Vereiste klant |
| Pakket | Houten Gevalverpakking |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Oem | Beschikbaar |
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Productnaam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Type | Bouwvervangstukken |
| Materiaal | HARDOX400/500 |
| Kleur | Vereiste klant |
| Geschikt | 1t-50t graafwerktuig |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| model | Vereiste klant |
| Type | 10-50 tongraafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Pakket | Aangepaste doos |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Gewicht | 2000~3100kg |
| Productnaam | de boom van de graafwerktuigrots |
|---|---|
| Verpakking | standaard verpakking |
| Kleur | Custumized |
| Na de Garantiedienst | De online Dienst |
| Verleende naverkoop de Dienst | online |
| Product Name | Graafmachine Mega Rock Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Voor | 45-59 ton graafmachine |
| OEM | Beschikbaar |