| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| OEM | OEM-diensten |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0.4Cbm |
| Productnaam | Graafwerktuig Long Boom &Arm |
| Lengte | 13-18 meters snakken boom |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | mijnbouw |
| Materiaal | HD785 / Q355B |
| Productnaam | 29 m telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Bucket Capacity | 1.5-2m³: Customized |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | Hydraulische Oliecilinder |