| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Deelnaam | De Boom van de graafwerktuigenrots |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | Dipper van de graafwerktuigenboom Wapen |
| Naam van het product | Boom van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 50tonnen graafmachine |
| Materiaal | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt de in bijlage I vermelde methode gebruikt. |
| OEM's | Beschikbaar |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Max.working straal | 11250mm |
| Productnaam | 20M telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Naam van het product | 27m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Max.working straal | 11250mm |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Productnaam | 18M telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Productnaam | 24 m telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Naam van het product | 25M Graafwerktuig Telescopic Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |