| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 3 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | Landbouwbedrijven, Voedsel & Drankfabriek, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Ener |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 |
| Poort | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Capaciteit | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
| Toepassing | Ontgraving |
| Snijbreedte | 800-1200 mm |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aangepast |
| Kleur | hang van uw Aangepaste eisen af, |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B, Q345B+NM400, NM400 |
| Toepassing | Het graafwerktuig, mijnbouw, maakt alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast, in vieren delen |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |