| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aangepast |
| Type | Graafwerktuig Attachments |
| Productnaam | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Type | Snelle Hapering |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Kwaliteit | Op hoog niveau |
| OEM | Avalible |
| Geschikt graafwerktuigmodel | 1-50t Graafwerktuig |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
| Type | Graafwerktuig Attachments |
| Bewegend type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | Ontgraving |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Snijbreedte | 800-1200 mm |
|---|---|
| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Toepassing | Ontgraving |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
|---|---|
| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Garantie | 3 maanden |
| Tandtype | Tungsten/Rots/Scherpe tanden |
|---|---|
| Snijbreedte | 800-1200 mm |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Snijhoogte | 10 mm-180 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |