| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Materiaal | Q355MN |
| Geschikt | 1-50t Graafwerktuig |
| Kleur | Vereiste klant |
| Pakket | Houten Gevalverpakking |
| Naam van het product | 26m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| productnaam | Rotsboom en Wapen |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 reeks |
| Geschikt Graafwerktuig | 38-42ton |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| De dienst | Het raadplegen, het Ontwerpen, het Aanpassen |
| Toepassing | Stapelstichting |
| Materiaal | Q355B / HG785 / Q690D |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-60T |
| Toepassing | De bouwvernieling, rivier het uitbaggeren, hoge manierstichting, dam en het project van de krachtcen |
| Type | op zwaar werk berekend |