| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Productnaam | Graafwerktuig Orange Peel Grab |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| MOQ | 1 STUK |
|---|---|
| Geschikt | 1-120t Graafwerktuig |
| Kleur | De eisen van klanten |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Kleur | Cunstomized |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Mechanisch |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| MOQ | 1 stukken |
| Sleutelwoord | PC200 emmer |
| Geschikt | 20ton graafwerktuig |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Type | De greep van de Hydrualicsinaasappelschil |
| Voorwaarde | 100%new |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Kleur | Vereiste klant |
|---|---|
| Garantie | 6 maand-12months |
| Gewicht | 0.5-2T |
| Type | Hydrualic |
| Voorwaarde | 100%new |
| Gewicht | 250-14500kg |
|---|---|
| Certificaat | ISO9001 |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Materiaal | legeringsstaal |
|---|---|
| kleur | Gebaseerd op uw machine |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Pakket | standaard |
| levering | overzees |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| Sleutelwoorden | Mechanische het graafwerktuig grijpt vast |