| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Garantie | 6 maanden |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Gewicht | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| certificaat | ISO9001, CE |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kleur | Geel of aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355b+NM400 |
| MOQ | PCs 1 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| Sleutelwoorden | Mechanische het graafwerktuig grijpt vast |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Tanden | Scherp |
| Gebruik | uitgraving |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
| Product name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Productnaam | De sinaasappelschil grijpt vast |
|---|---|
| Merknaam | Huitong |
| Type | Gebruik van graafmachines |
| Garantie | 6 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Type | Het roteren |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Sleutelwoord | rotsbewerker |
| Sleutelwoorden | Mechanische het graafwerktuig grijpt vast |