| Gewicht | 300 kg |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Certificaat | ISO9001, CE |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Gewicht | 220-650 kg |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Toepassing | maak alle graafwerktuig voor-beëindigt materiaal vast |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Productnaam | Mechanisch grijp vast |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Manual |
| Kleur | Het verzoek van de klant |
| Toepassing | Vernieling van stevige structuren |
| OEM de Dienst | Beschikbaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355b+NM400 |
| OEM | Beschikbaar |
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Type | Hydraulisch grijp vast |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q355b+NM400 |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| MOQ | PCs 1 |
| Voorwaarde | 100%new |