| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Material | Q355B,Q690D |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Materiaal | Q355B |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Gewicht | 300 kg |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| certificaat | ISO9001, CE |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
|---|---|
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Kleur | rood of Aangepast |
|---|---|
| MOQ | PCs 1 |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Productnaam | Het roteren grijpt vast |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Krachtbron | Hydraulisch/Mechanisch |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| Gewicht | 250-14500kg |
| Garantie | 1 jaar |