| Toepassing | grabing hout |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Type | Het hydraulische Roteren |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
| Productnaam | Het handboek grijpt vast |
|---|---|
| type | Graafwerktuig Mechanical |
| Materialen | Q355b |
| Toepassing | Grabingsrotsen, hout, gewassen |
| OEM de Dienst | beschikbaar |
| Productnaam | Het handboek grijpt vast |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Mechanical |
| Materialen | Q355B |
| Toepassing | Grabingsrotsen, hout, gewassen |
| OEM de dienst | Beschikbaar |
| Productnaam | Het handboek grijpt vast |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Mechanical |
| Materialen | Q355B |
| Toepassing | Grabingsrotsen, hout, gewassen |
| OEM de dienst | Beschikbaar |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Certificaat | ISO9001, CE |
| Stroombron | Mechanische apparatuur |
| Kleur | Sinaasappel/Zwarte/anderen |
| Gewicht | 220-650 kg |
| certificaat | ISO9001, CE |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Gewicht | 220-650 kg |
| Voorwaarde | 100% gloednieuw. |
| Snijbreedte | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| TOEPASSELIJKE INDUSTRIE | Landbouwbedrijven, Productieinstallatie, Kleinhandel, Energie & Mijnbouw, Bouw works |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 |
| Toepassing | Graafwerktuig in bijlage |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Farms, Manufacturing Plant, Retail, Energy & Mining, Bouwwerken |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 |
| Toepassing | Graafmachine bevestigd |
| Toepassing | Graafwerktuig Attached |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Vereiste klant |
| Materiaal | Hardox400/450, Q345B+NM400 |
| Type | Het roteren |
| Toepassing | Geïntegreerde graafmachine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Klant vereist |
| Materiaal | Hardox400/450,Q345B+NM400 |
| Type | Roterende |