| Diensten | OEM-producten |
|---|---|
| Kleur | Zwart/blauw of op maat |
| Solliciteer | 2-40 ton graafmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Diensten | OEM-producten |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Kleur | Zwart/blauw of op maat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Materiaal | Q355B |
| Diensten | OEM-producten |
|---|---|
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q355B |
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Diensten | OEM-producten |
| functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
| Quality | High-Quality |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Mechanical |
| Gewicht | 300-14500 kg |
|---|---|
| Solliciteer | 2-40 ton graafmachine |
| Diensten | OEM-producten |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
|---|---|
| functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Garantie | 1 jaar |
| Openingsbreedte | 10002200mm |
| Naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
|---|---|
| Materiaal | Q355MN |
| Geschikt | 1-50t Graafwerktuig |
| Kleur | Vereiste klant |
| Pakket | Houten Gevalverpakking |
| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Quality | High-Quality |
| Color | Orange/Black/others |