| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht | Zwaar |
| De dienst | OEM/ODM |
| Kleur | Zwarte/Blauw |
| Verpakking | Norm |
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Openingsbreedte | 10002200mm |
| Naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
| Openingsbreedte | 10002200mm |
|---|---|
| Aanvragen | 2-40 ton graafmachine |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Kleur | Zwart/blauw of op maat |
| Naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Openingsbreedte | 10002200mm |
| Diensten | OEM-producten |
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Kleur | Zwart/blauw of op maat |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Solliciteer | 2-40 ton graafmachine |
| Diensten | OEM-producten |
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Solliciteer | 2-40 ton graafmachine |
|---|---|
| Functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Diensten | OEM-producten |
| functie | Hout/Bomen/Token grijpen |
|---|---|
| Gewicht | 300-14500 kg |
| Openingsbreedte | 10002200mm |
| Diensten | OEM-producten |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Kleur | Zwart/blauw of op maat |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Graafwerktuig Rotating Grapple |
| Openingsbreedte | 10002200mm |