| Materiaal | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | aangepast |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepassing | 1-30t graafwerktuig |
| Kleur | Klant vereist |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30tons |
| Kwaliteit | Van hoge kwaliteit |
| Part Number | OEM Number |
|---|---|
| Thickness | Customized |
| Width | customized |
| After Warranty Service | Provide |
| Application | Excavator |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
| kleur | Cunstomized |
| MOQ | 1 stuk |
| Verpakking | Norm Uitgevoerde Pallet |
| toepassing | uitgraving |
|---|---|
| Gewicht | 540-6150kg |
| grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| Vorm | Clamshell |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Verzending | Ondersteund |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 3t-50t |
| Toepassing | het verdelen van dicht, hard-ingepakt materiaal |
| Materiaal | gelegeerd staal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |