| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Vorm | Clamshell |
|---|---|
| toepassing | uitgraving |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Gebruik | Bouw |
| Gewicht | 540-6150kg |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Bolt | High Strength Bolt |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Voordeel | Concurrerend |
|---|---|
| Productnaam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| GROOTTE | 2065*1310*1390mm |
| Levertijd | 7-15days |
| Merk | Het Merk van de douane |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Gewicht | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Geel/Zwart/Klantgericht |
| Garantie | 1 jaar |
| MOQ | 1 stuk |
| Materiaal | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |