| Type emmer | Skelet Bucket |
|---|---|
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kleur | Geel/Zwart/Klantgericht |
| Gebruik | Het weghalen/schoonmaken/vergrendelen/zeven |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| toepassing | Schoonmakende Sloten |
| Het schilderen | Inleiding en het eindigen laag |
| PackingMaterial | Q345B |
| Gewicht | 0.2-1t |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
|---|---|
| Kleur | Cunstomized |
| Het machineleven | 50000 Bomen |
| Geschikt | 5-120t |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Kwaliteit | Hoge Waarborg |
|---|---|
| kleur | Cunstomized |
| MOQ | 1 stuk |
| Verpakking | Standaardverpakking |
| Lengte | 2560mm |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |