| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| MOQ | 1 stuks |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
|---|---|
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| MOQ | 1 stuks |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Oem | Beschikbaar |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Code | 84314100 |
| Toepassing | Graafwerktuig Bucket |
|---|---|
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| Productnaam | Graafwerktuig Clamshell Bucket |
| Voorwaarde | 100%new |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Structuur | Geïntegreerd |
|---|---|
| Gewicht | 540-6150kg |
| Kleur | Geel/Aangepast |
| Toepassing | uitgraving |
| Vorm | Clamshell |