| Kleur | custumized |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| MOQ | 1 STUK |
| Kleur | Cunstomized |
| Machinetype | Graafwerktuig Attachment Tools |
| Kleur | De eisen van klanten |
|---|---|
| Materiaal | Q355 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Roterend & niet rotarty |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Gewicht |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Model | 5Tones-30Tones graafwerktuig |
| MOQ | PCs 1 |
|---|---|
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Geschikt | 3-65 ton boormachine |
| Toepassing | Graafwerktuig Attachments |
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
|---|---|
| Gebruik | Bouw |
| Gewicht | 540-6150kg |
| Toepassing | uitgraving |
| Vorm | Clamshell |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |