| Vorm | Clamshell |
|---|---|
| toepassing | uitgraving |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Gebruik | Bouw |
| Gewicht | 540-6150kg |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen, logboeklading |
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Roterende & niet rotarty, Roterend Type of Vast Type |
| Materiaal | NM400 |
|---|---|
| Geschikt | EC240B graafwerktuig |
| Type | Op zwaar werk berekend |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
|---|---|
| Toepassing | uitgraving |
| Gebruik | Bouw |
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| Structuur | Geïntegreerd |
| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Structuur | Geïntegreerd |
|---|---|
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Gebruik | Bouw |
| Toepassing | uitgraving |
| Vorm | Clamshell |
| toepassing | uitgraving |
|---|---|
| Gewicht | 540-6150kg |
| grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| Vorm | Clamshell |
| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
| Materiaal | Q355 |
|---|---|
| Productnaam | De Gehechtheid van bouwmachines |
| Kleur | De eisen van klanten |
| naam | Graafwerktuig Clamshell Bucket |
| Geschikt | 1-120t Graafwerktuig |
| Structure | Integrated |
|---|---|
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Usage | Construction |
| Size | Standard Size/Customized |