| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Naam van het product | Graafwerktuig Brush Rake |
| Grootte | Op maat |
| Vorm | Standaardvorm |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Vorm | Standaardvorm |
|---|---|
| Gebruik | Ontgraving |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| grootte | Op maat |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Vorm | Standaardvorm |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | Ontgraving |
| Gewicht | 200-4000kg |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Tanden | Scherp |
| Gebruik | uitgraving |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Tanden | Scherp |
| Grootte | Aangepast |
| Vorm | Standaardvorm |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Vorm | Standaardvorm |
| Tanden | Scherp |
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Gewicht | 200-4000kg |
|---|---|
| Gebruik | Ontgraving |
| Vorm | Standaardvorm |
| Naam van het product | Graafwerktuig Brush Rake |
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Tanden | Scherp |
| Vorm | Standaardvorm |
| Materiaal | Staal |
| Gebruik | uitgraving |
| Gewicht | 200-4000kg |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Tanden | Scherp |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| Grootte | Aangepast |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Gewicht | 200-4000kg |
| Vorm | Standaardvorm |
| Gebruik | Ontgraving |
| Tanden | Scherp |