| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
|---|---|
| Naam van het product | Graafwerktuig Brush Rake |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Tanden | Scherp |
| Materiaal | Staal |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
|---|---|
| Tines | Sharp |
| Color | Black/Green/Customized |
| Size | Customized |
| Usage | Excavation |
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
|---|---|
| Gebruik | Ontgraving |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Grootte | Op maat |
| Naam van het product | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
| Materiaal | Staal |
| Tanden | Scherp |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Gecertificeerd | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Beschikbaar voor elke grootte graafmachine | - Ja, dat klopt. |
| Verwisselbare lasbare slijtbanden | - Ja, dat klopt. |
| Na garantie service | Voorzien |
| OEM's | Beschikbaar |
| Gewicht | 200-4000kg |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Groen/Aangepast |
| Vorm | Standaardvorm |
| Gebruik | uitgraving |
| Grootte | Aangepast |
| Tines | Sharp |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Size | Customized |
| Material | Steel |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Color | Black/Green/Customized |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Usage | Excavation |
| Material | Steel |
| Tanden | Scherp |
|---|---|
| Vorm | Standaardvorm |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
| Gewicht | 200-4000kg |
| Materiaal | Staal |
| Type | Norm |
|---|---|
| Toepassing | Gravende Modder |
| Gebruik | Landbouwbedrijfbaan |
| Doel | Graafwerktuigdelen |
| Model | 1T-5T |