| Voorwaarde | Nieuw, Nieuw |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 7-70 |
| Na de Garantiedienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Materiaal | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Productnaam | Graafwerktuig Brush Rake |
|---|---|
| Materiaal | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1 JAAR |
| Pin Diameter | De grootte van de steundouane |
| Geschikt graafwerktuigmodel | SY, PC, HD, EX KAT, |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning door het gehele productleven |
| Toepassing | Landopheldering |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox500 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Type | Buitenaardse zware voertuigen |
|---|---|
| Stapbreedte | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Kleur van de handgreep | De vereisten van de klant |
| Toepassing | Openbaar vervoer, metro, luchthaven, winkelcentrum. |
| Materiaal | metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Norm |
|---|---|
| Toepassing | Gravende Modder |
| Gebruik | Vervoer |
| Kleur | Vereiste klant |
| model | 1T-5T |
| Productnaam | Graafwerktuig Rake |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Materiaal | Q355B |
| Pakket | Standaardpakket |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Productnaam | Graafwerktuighark |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig Attachment |
| Materiaal | Q355B |
| Pakket | Standaardpakket |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Productnaam | Graafwerktuig Rake |
|---|---|
| pakket | Standaardpakket |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Levertijd | 7-20 dagen |
| Materiaal | Q355B |
| OEM | Beschikbaar |
|---|---|
| Verpakking | Houten Pallet of Aangepast |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Breedte | 1200mm~2400mm (4ft8ft) |
| HS Code | 84314100 |