| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Naam van het product | 26m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| OEM-producten | Acceptabel |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Materiaal | Q355B, Q420/550/690 |
| Functie | Verwijdering van slib, sloop, mijnbouw, baggerwerkzaamheden |
| Naam van het product | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
|---|---|
| Vooruitbetaling | Langere lengte en sterkere kracht |
| Materiaal | Q355B, Q420/550/690 |
| Garantie | 6 maanden |
| Certificeringen | ISO 9001 |
| Materiaal | Q355B, Q420/550/690 |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Certificeringen | ISO 9001 |
| Toepassing | Bouwmachines |
| Naam van het product | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |