| Capaciteit | 0.4-6 Kubieke Meters |
|---|---|
| Grootte | Standaardgrootte/Aangepast |
| MOQ | 1 stuks |
| Materiaal | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Toepassing | Aanhangsels van graafmachines |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 10-30Ton |
| Toepassing | landbouwbedrijven, Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| Materiaal | 16MN/Q355 |
|---|---|
| Toepassing | voor al graafwerktuig |
| Machineton | 10-25t |
| Hardheid | HRC 46-52 |
| Levertijd | 7-10days |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Toepassing | Laden en lossenmaterialen |
|---|---|
| Type | Clamshell-emmer |
| Materiaal | Q460 +NM360 |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Capaciteit | 0.2-5.0CBM |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |