| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Q345B+NM400 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Naam van het product | Snak Bereikgraafwerktuig Boom |
|---|---|
| Toepassing | Bouwmachines |
| Lange | 10 tot 30 meter |
| Vooruitbetaling | Langere lengte en sterkere kracht |
| Functie | Verwijdering van slib, sloop, mijnbouw, baggerwerkzaamheden |
| Productnaam | Grootschalige graafmachine |
|---|---|
| Lengte | 10 tot 30 meter |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Materiaal | Q355B, Q420/550/690 |
| Vooruitgang | Langere lengte en sterkere kracht |