| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
|---|---|
| Weight | 220-3800kg |
| Quality | High-quality |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 13-35Ton |
| Toepassing | De lichte werken |
| Materiaal | Q345B/16MN |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Thumb Type | Hydraulic |
| Weight | 220-3800kg |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
|---|---|
| Gewicht | 220-3800kg |
| Productnaam | De emmer van de graafwerktuigduim |
| Kleur | Geel/klantgericht |
| Emmercapaciteit | 0,25-4,3 kubieke meter |
| Werkend gewicht | 800KG |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Vereiste klant |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Naam | de schulpzaag van de graafwerktuigweg |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Geschikt Graafwerktuig | 1- 8 tongraafwerktuig |
| Plaatdikte | 50 mm-120 mm |
| Toepassing | het graven en het laden van hardpan |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Warranty | 1 Year |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Productnaam | Schakel emmer van de graafmachine |
|---|---|
| Toepassing | graafmachine emmer |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
| Na garantie service | De Technische ondersteuning van onlineondersteuningvedio |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |