| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | Graafwerktuig Attached, steen of schroot, greephout, verspillermetalen |
|---|---|
| Garantie | 6 maand-12months |
| Kleur | Vereiste klant |
| Materiaal | Q345B |
| Gewicht | 200-1500kg |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Emmercapaciteit | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Roltrappen, Zwaar, Liftdelen, Openlucht Op zwaar werk berekend, A6/TSR |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm, 6001000mm, 600/800/1000,1000mm, 800mm |
| Snelheid | 0.5m/s, 0.5m/s of 0.65m/s, 0.5m/s-0.75m/s, 0.5m/s AAN wortellift |
| Productnaam | Roltrap, de Stap van de het Aluminiumroltrap van Roltrapdelen, openlucht op zwaar werk berekende rol |
| Puntnaam | De Keten van de roltrapstap, buiten Roltrap, metro van de de kostenmetro van de Openbaar Vervoer Op |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 3t-50T |
|---|---|
| Toepassing | het verdelen van dicht, hard-ingepakt materiaal |
| Materiaal | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Haven | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Na Garantie Servic | Onlineondersteuning, maintenan Gebied |
|---|---|
| Marketing Type | Heet Product 2019 |
| Toonzaalplaats | Egypte, Canada, Turkije, het Verenigd Koninkrijk |
| Merknaam | HUITONG |
| Druk | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| standaardemmer | 0.6m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |