| Verleende naverkoop de Dienst | En gebiedsinstallatie die, die Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning opdragen opleiden |
|---|---|
| Toepassing | rivier het uitbaggeren, havenbouw, metrobouw, de uitgraving van de bouwbasis. enz. |
| Materiaal | Q355B/HG785 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| kleur | het verzoek van de klant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Type | Hydraulisch |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | 20M telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Naam van het product | 27m Graafmachine Telescopische Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| toepassing | Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | aangepast |