| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Toepassing | Kruippakjegraafwerktuig |
| Type | wapen en boom van het graafwerktuig de het lange bereik |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Machinemodel | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Aangepast |
| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Graafwerktuig Pile Hammer |
|---|---|
| Materiaal | Q355b+NM400 |
| Efficiency | Hoog rendement, 2800rmp |
| Toepassing | fundament bouwen |
| Kleur | De Eis van de klant |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| standaardemmer | 0.6m3 |