| Voorwaarde | 100%new |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Werkend gewicht | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Product name | 14M telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 20-22 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 0.4m3: op maat |
| Productnaam | 18M telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Productnaam | 24 m telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Naam van het product | 25M Graafwerktuig Telescopic Arm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Geschikt | 30-50 ton graafmachine |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| De capaciteit van de emmer | 1.5-2m3: op maat |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
| Kleur | het verzoek van de klant |
| Materiaal | Q345B |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | mijnbouw |
| Materiaal | HD785 / Q355B |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 stuk |
|---|---|
| Kleur | Het Verzoek van klanten |
| Kwaliteit | Uitstekende kwaliteit |
| Geschikt voor | 3-25ton Graafwerktuig |
| Type | Mechanisch |