| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Toepassing | uitgraving |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 200-4500 kg |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Garantie | 1 jaar |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Bewegend Type | Kruippakjegraafwerktuig |
| Productnaam | graafwerktuig op zwaar werk berekende emmer |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | graafwerktuiggehechtheid |
| Productnaam | de emmer van de graafwerktuigrots |
| Materiaal | hardox 400 |
| Geschikt | HITACHI graafwerktuig |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Kleur | Geel/Zwarte |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |