| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Garantie | 6 maand |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Toepasselijke Industrie | Landbouwbedrijven, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw wor |
| Geschikt Graafwerktuig (ton) | 25-70 ton |
| Haven | Guanghzou/Huangpu/Nansha |
| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Productnaam | Graafmachine GP Bucket |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 6t graafmachine |
| Kleur | Klant vereist |
| Moq | 1 set |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Graafwerktuigdelen |
|---|---|
| Kleur | Vereiste klant |
| Toepassing | mijnbouw |
| Hardheid | 48-52HRC |
| Capaciteit | 0.1m3--8.7m3 |
| Kleur | Klant vereist |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Materiaal | Q355B |
| Geschikt | 30tons |
| Kwaliteit | Van hoge kwaliteit |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| Bout | Bout met hoge weerstand |
| Gewicht | 280-4300kg/Customized |
| Grootte | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Materiaal | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuig |
| naam | Graafwerktuig Rock Bucket |
| Tanden | Tanden met hoge weerstand |
| Kleur | Geel/Zwarte |