| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Conventioneel materiaal | Clamshell-emmer |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| MOQ | 1 stukken |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst, Onlineondersteuning |
| OEM | Toegelaten |
| Toepassing | De bouwvernieling, rivier het uitbaggeren, hoge manierstichting, dam en het project van de krachtcen |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 45-55T |
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Productnaam | Boom van de standaardgraafmachine |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Voor | 35 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Gewicht | 4400KG |
| Toepassing | mijnbouw |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Machineton | 45-55T |
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Toepassing | Graafwerktuig |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Front Parts |
| Machinemodel | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiaal | Q355B |
| OEM | OEM Verleende de Diensten |