| Materiaal | Q355B/HG785/Q690D |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Machinegewichten | 6T-45T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakket | het verpakken |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Toepassing | het verdelen van dicht, hard-ingepakt materiaal |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15days |
| Toepassing | Kleine en soild bouwruimte |
| Maximum verticale het graven diepte | 27180mm |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
|---|---|
| Deelnaam | Boom/Wapen/Emmercilinder |
| Machinemodel | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Aangepast |
| Materiaal | Legering Steel+Q355 |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| kleur | Gebaseerd op uw machine |
| Pakket | het verpakken |
| levering | Sea/As vereiste u |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Openlucht Op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stapbreedte | 600mm/800mm/1000mm |
| Leuningskleur | De Eisen van de cliënt |
| Toepassing | Openbare Vervoer, Subway.airport.shopping-centrum |
| Materiaal | Metaal |
| Beschrijving | Wapen en Boom |
|---|---|
| Ben van toepassing op | Graafgraafwerktuigvervangstukken |
| Levertijd | 10-15DAYS |
| Toepassing | Energie & Mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Max.working straal | 11250mm |
| Productnaam | de boom van de graafwerktuigrots |
|---|---|
| Verpakking | standaard verpakking |
| Kleur | Custumized |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Na de Garantiedienst | De online Dienst |